4galeria7              

JOGA W GÓRACH

MARCOWY WEEKEND Z JOGĄ I AJURWEDĄ W KOŚCIELISKU

9-11 MARCA 2018

Podaruj sobie ten czas głębokiego relaksu, wzmacniającej i oczyszczającej praktyki Jogi, medytacji przy kominku, aromatycznych i smakowitych potraw.

Czas spacerów w dolinach wzdłuż górskich w gorących potoków, czy szlakami z panoramicznym widokiem na Tatry, leczniczych kąpieli w gorących żródłach.

Koniec zimy i początek wiosny to czas ajurwedycznej Kaphy.  Czas oczyszczania i pozbywania się nagromadzonych przez zimę toksyn i zanieczyszczeń oraz różnych zablokowań energetycznych i emocjonalnych.

Dużo ruchu na świeżym powietrzu w pięknym otoczeniu, kąpiele w solankach, odpowiednio dobrane posiłki wegetariańskie i oczywiście herbatka ziołowo-imbirowa będą wspaniałym dopełnieniem naszej praktyki Jogi prowadzącej do ogólnego wzmocnienia i pobudzenia wewnętrznej siły. Można będzie skorzystać z masażu ajurwedycznego dopasowanego do indywidualnej konstytucji każdej osoby.

W Chochołowie, czyli około 10 min. od naszego domu, usytuowany jest nowoczesny kompleks 11 basenów termalnych, basenów solankowych, groty solnej oraz rozmaitych saun -” Chochołowskie Termy”.

Zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i te, które pragną pogłębić praktykę Jogi.

Miejsce i adres

Duży, komfortowy dom z kominkiem, położony w przepięknej okolicy rozciągającej się u stóp Tatr Zachodnich. Pokoje 2 i 3 osobowe. Cały dom wyłącznie do naszej dyspozycji.

ul .Nędzy Kubińca 221

666 Kościelisko

Program

Rozpoczynamy wspólną praktyką o godz. 18:00 w piątek, a następnie obiadokolacją o 19:30.

Zakończymy w niedzielę około 15:00, po porannej praktyce, śniadaniu i wolnym czasie w którym można zarezerwować sobie sesje masażu, czy też wybrać dowolną aktywność na zewnątrz.

Codzienna praktyka: asany, pranajama (czyli ćwiczenia oddechowe), medytacja i pogłebiona relaksacja.

Prowadzący
Joga:
Katrzyna Stryjniak-Erickson, dyplomowany nauczyciel Jogi i konsultant Ajurwedyczny, założyciel i właściciel ” Yoga International” Centrum Jogi i Ajurwedy” w Krakowie od 2001 roku.

Masaż ajurwedyjski:
Boris Goll, specjalista terapeutycznego masażu ajurwedycznego, dyplomowany nauczyciel Jogi z Francji.

Koszt

480 PLN pełny koszt. w cenie wliczone są: zakwaterowanie. wyżywienie oraz zajęcia Jogi. Sesja masażu nie jest wliczona w cenie.

Rezerwacja i opłata

Rezerwacji dokonuje się poprzez wpłatę zaliczki w wysokości 200 PLN lub pełnej kwoty w terminie do 5 marca. Bezpośrednio w Yoga International: ul. Świętego Marka 34 lub w ” Cascadzie” na Ruczaju przed zajęciami lub przelewem na konto Yoga International, Bank Pekao SA IO/Kraków, numer: 87 1240 1431 1111 0000 1048 0274 Pozostałą kwotę należy wpłacić w pierwszym dniu wyjazdu.
Sesje masażu należy rezerwować przed wyjazdem, płatność na miejscu. Osoby chętne otrzymają szczegółowe informacje o różnych rodzajach masażu wraz z cennikiem.

Dodatkowe informacje:     Tel. kom. 692 414  147    lub    email: office@ yogainternational.com.pl

Dojazd

Autobusem- do Zakopanego, z Zakopanego do Kościeliska busem do przystanku: Karczma Polany   Samochodem – Zakopianką do zjazdu na Czarny Dunajec, Chochołów i dalej do Kościeliska  lub do Zakopanego i dalej do Kościeliska.

Co należy zabrać

Matę do praktyki Jogi, odpowiednie ubranie (w górach zawsze jest nieco chłodniej), wygodne obuwie, pantofle, strój kąpielowy (chętni na wypoczynek w termach).

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Ta strona zawiera również tłumaczenie na język angielski.