4galeria7              

BALANS I RELAKS Z JOGĄ I AJURWEDĄ

MAJOWY WEEKEND W KOŚCIELISKU

18, 19, 20 MAJ 2018

Podaruj sobie ten czas głębokiego relaksu, balansującej praktyki Jogi, medytacji przy kominku, aromatycznych masaży ajurwedycznych oraz smakowitych potraw.

Czas spacerów w dolinach wzdłuż górskich w potoków, czy szlakami z panoramicznym widokiem na Tatry, leczniczych kąpieli w mineralnych żródłach.

Koniec wiosny wiosny i lato to czas ajurwedycznej Pitty (ogień i woda).  Słońce daje nam coraz więcej światła i ciepła, które sprzyjają wszelkim przemianom i transformacji. W tym czasie odpowiednio dobrana, balansująca praktyka Jogi, pogłębiona relaksacja i medytacja wspomaga fizjologiczne i psychologiczne zdrowie. Stajemy się coraz bardziej świadomi potrzeb naszego ciała i umysłu, spontanicznie zaczynamy dokonywać lepszych wyborów. Uwalniamy napięcia, stres i toksyny z naszego ciała: umysł staje się jasny i spokojny. Odczuwamy więcej harmonii w naszych działaniach na co dzień.

Dużo czasu, który spędzimy, na świeżym powietrzu w pięknym otoczeniu, kąpiele w solankach, odpowiednio dobrane posiłki wegetariańskie i oczywiście herbatka ziołowo-imbirowa będą wspaniałym dopełnieniem naszej praktyki Jogi prowadzącej do ogólnego wzmocnienia i balansu. Można będzie skorzystać z masażu ajurwedycznego dopasowanego do indywidualnej konstytucji każdej osoby.

W Chochołowie, czyli około 10 min. od naszego domu, usytuowany jest nowoczesny kompleks 11 basenów termalnych, basenów solankowych, groty solnej oraz rozmaitych saun -” Chochołowskie Termy”.

Zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i te, które pragną pogłębić praktykę Jogi.
Grupa będzie kameralna, nastawiona na wypoczynek. Prosimy o nieużywanie telefonów komórkowych w trakcie wspólnych spotkań jak praktyka, posiłki, spotkania przy kominku, a także w trakcie masażu.

Miejsce i adres

Duży, komfortowy dom z kominkiem, położony w przepięknej okolicy rozciągającej się u stóp Tatr Zachodnich. Pokoje 2 i 3 osobowe. Cały dom wyłącznie do naszej dyspozycji.

ul .Nędzy Kubińca 221

666 Kościelisko

Program

Rozpoczynamy wspólną praktyką o godz. 18:00 w piątek, a następnie obiadokolacją o 19:30.

Zakończymy w niedzielę około 17:00, po obiedzie.

Codzienna praktyka: asany, pranajama (czyli ćwiczenia oddechowe), medytacja i pogłebiona relaksacja.

Prowadzący
Joga:
Katrzyna Stryjniak-Erickson, dyplomowany nauczyciel Jogi i konsultant Ajurwedyczny, założyciel i właściciel ” Yoga International” Centrum Jogi i Ajurwedy” w Krakowie od 2001 roku.

Masaż ajurwedyjski:
Boris Goll, specjalista terapeutycznego masażu ajurwedycznego, dyplomowany nauczyciel Jogi z Francji.

Koszt

560 PLN pełny koszt. W cenie wliczone są: zakwaterowanie. wyżywienie oraz zajęcia Jogi. Sesja masażu nie jest wliczona w cenie.
UWAGA! Osoby, które dokonają wcześniejszej rezerwacji tj.do 20 kwietnia płacą mniej: 495 PLN.

Rezerwacja i opłata

Rezerwacji dokonuje się poprzez wpłatę zaliczki w wysokości 250 PLN lub pełnej kwoty w terminie do 10 maja. Bezpośrednio w Yoga International: ul. Świętego Marka 34 lub w ” Cascadzie” na Ruczaju przed zajęciami lub przelewem na konto Yoga International, Bank Pekao SA IO/Kraków, numer: 87 1240 1431 1111 0000 1048 0274 Pozostałą kwotę należy wpłacić w pierwszym dniu wyjazdu.
Sesje masażu należy rezerwować przed wyjazdem, płatność na miejscu. Osoby chętne otrzymają szczegółowe informacje o różnych rodzajach masażu wraz z cennikiem.

Dodatkowe informacje:     Tel. kom. 692 414  147    lub    email: office@ yogainternational.com.pl

Dojazd

Autobusem- do Zakopanego, z Zakopanego do Kościeliska busem do przystanku: Karczma Polany   Samochodem – Zakopianką do zjazdu na Czarny Dunajec, Chochołów i dalej do Kościeliska.

Co należy zabrać

Matę do praktyki Jogi, odpowiednie ubranie (w górach zawsze jest nieco chłodniej), wygodne obuwie, pantofle, strój kąpielowy (chętni na wypoczynek w termach), duży ręcznik potrzebny na sesję masażu.

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Ta strona zawiera również tłumaczenie na język angielski.