MARCOWY WEEKEND Z JOGĄ  W TATRACH

13-15  marca 2020

Serdecznie zapraszamy na tradycyjny już wspólny wypad w góry z jogą, z dala od miasta i codziennych obowiązków. Podaruj sobie ten czas głębokiego relaksu, oczyszczającej i wzmacniającej praktyki jogi i medytacji przy kominku. Czas spacerów w dolinach wzdłóż górskich potoków, czy szlakami z panoramicznym widokiem na Tatry oraz leczniczych kąpieli w gorących żródłach.

Koniec wzimy i początek wiosny to czas ajurwedycznej Kaphy. Czas oczyszczania i pozbywania się nagromadzonych przez zimę toksyn i zanieczyszczeń oraz rożnych zablokowań

Dużo ruchu na świeżym powietrzu w pięknym otoczeniu, kąpiele w solankach, odpowiednio dobrane, pyszne posiłki wegetariańskie i oczywiście herbatka ziołowo-imbirowa będą wspaniałym dopełnieniem naszej praktyki jogi prowadzącej do pogłębienia balansu naszego ciała i umysłu  oraz ogólnego wzmocnienia.

W Chochołowie, czyli około 10 min. od naszego domu, usytuowany jest nowoczesny kompleks 11 basenów termalnych, basenów solankowych, groty solnej oraz rozmaitych saun  -” Chochołowskie Termy”.

Zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i te, które pragną pogłębić praktykę Jogi.
Grupa będzie kameralna, nastawiona na wypoczynek. Prosimy o nieużywanie telefonów komórkowych w trakcie wspólnych spotkań jak praktyka, posiłki czy też spotkań przy kominku.

Miejsce i adres

Duży, komfortowy dom z kominkiem, położony w przepięknej okolicy rozciągającej się u stóp Tatr Zachodnich. Pokoje 2 i 3 osobowe.

ul . Nędzy Kubińca 221

666 Kościelisko

Program

Rozpoczynamy wspólną praktyką o godz. 18:00 w piątek, a następnie obiadokolacją o 19:30.

Zakończymy w niedzielę około 17:00, po obiedzie.

Codzienna praktyka: asany, pranajama (czyli ćwiczenia oddechowe),  pogłębiona relaksacja oraz sesje medytacyjne.

Prowadzący

Katrzyna Stryjniak-Erickson, dyplomowany nauczyciel Jogi i konsultant Ajurwedyczny, założyciel i właściciel ” Yoga International” Centrum Jogi i Ajurwedy” w Krakowie od 2001 roku.

Koszt

590 PLN pełny koszt. W cenie wliczone są: zakwaterowanie, wyżywienie oraz zajęcia Jogi.
UWAGA! Osoby, które dokonają wcześniejszej rezerwacji tj. do 13 lutego płacą mniej: 495 PLN.

Rezerwacja i opłata

Rezerwacji dokonuje się poprzez wpłatę zaliczki w wysokości 250 PLN lub pełnej kwoty w terminie do  5 marca. Bezpośrednio w Yoga International: ul. Konfederacka 12 lub w ” Cascadzie” na Ruczaju przed zajęciami lub przelewem na konto Yoga International, Bank Pekao SA IO/Kraków, numer: 87 1240 1431 1111 0000 1048 0274

Pozostałą kwotę należy wpłacić w pierwszym dniu wyjazdu.

Dodatkowe informacje:     Tel. kom. 692 414  147    lub

email: office@ yogainternational.com.pl

Dojazd

Autobusem: do Zakopanego, z Zakopanego do Kościeliska busem do przystanku: Karczma Polany.   Samochodem : Zakopianką do zjazdu na Czarny Dunajec, Chochołów i dalej do Kościeliska.

Co należy zabrać

Matę do praktyki Jogi, odpowiednie ubranie (w górach zawsze jest nieco chłodniej), wygodne obuwie, pantofle, strój kąpielowy (chętni na wypoczynek w termach).

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Ta strona zawiera również tłumaczenie na język angielski.