WZMOCNIENIE I RELAKS DLA CIAŁA I UMYSŁU

 WEEKEND Z JOGĄ I AJURWEDĄ W TATRACH

19-21 PAŻDZIERNIK 2018

Podaruj sobie ten czas głębokiego relaksu, wzmacniającej praktyki Jogi, medytacji przy kominku, aromatycznych masaży ajurwedycznych oraz smakowitych potraw.

Czas spacerów w dolinach wzdłuż górskich w potoków, czy szlakami z panoramicznym widokiem na Tatry, leczniczych kąpieli w mineralnych żródłach.

Jesień i początek zimy to czas ajurwedycznej WATY (powietrze i eter).  W tym czasie staje się coraz chłodniej, a w atmosferze jest dużo ruchu i zmian: wiatr i deszcz. Wszystko to powoduje podnoszenie się tych atrybutów w naszym ciele: stajemy się bardziej nerwowi, możemy mieć problemy ze snem, spadkiem nastroju, a nawet depresją. Stajemy się bardziej zmęczeni, a nasza odporność jest osłabiona. Skóra staje się bardziej sucha (wiatr wysusza) i podatna na podrażnienia. W tym okresie bardzo ważne jest odpowiednio dobrane pożywienie: świeżo przygotowane, ciepłe i oleiste posiłki, spożywane o stałych porach dnia, w miłej i spokojnej atmosferze.

Dużo czasu, który spędzimy, na świeżym powietrzu w pięknym otoczeniu, kąpiele w solankach, odpowiednio dobrane posiłki wegetariańskie i oczywiście rozgrzewająca herbatka ziołowo-imbirowa będą wspaniałym dopełnieniem naszej praktyki Jogi prowadzącej do ogólnego wzmocnienia i relaksu. Można będzie skorzystać z masażu ajurwedycznego dopasowanego do indywidualnej konstytucji każdej osoby.

W Chochołowie, czyli około 10 min. od naszego domu, usytuowany jest nowoczesny kompleks 11 basenów termalnych, basenów solankowych, groty solnej oraz rozmaitych saun -” Chochołowskie Termy”.

Zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i te, które pragną pogłębić praktykę Jogi.
Grupa będzie kameralna, nastawiona na wypoczynek. Prosimy o nieużywanie telefonów komórkowych w trakcie wspólnych spotkań jak praktyka, posiłki, spotkania przy kominku, a także w trakcie masażu.

Miejsce i adres

Duży, komfortowy dom z kominkiem, położony w przepięknej okolicy rozciągającej się u stóp Tatr Zachodnich. Pokoje 2 i 3 osobowe. Cały dom wyłącznie do naszej dyspozycji.

ul .Nędzy Kubińca 221

666 Kościelisko

Program

Rozpoczynamy wspólną praktyką o godz. 18:00 w piątek, a następnie obiadokolacją o 19:30.

Zakończymy w niedzielę około 16:00, po obiedzie.

Codzienna praktyka: asany, pranajama (czyli ćwiczenia oddechowe), medytacja i pogłębiona relaksacja.

Prowadzący
Joga:
Katrzyna Stryjniak-Erickson, dyplomowany nauczyciel Jogi i konsultant Ajurwedyczny, założyciel i właściciel ” Yoga International” Centrum Jogi i Ajurwedy” w Krakowie od 2001 roku.

Masaż ajurwedyjski:
Boris Goll, specjalista terapeutycznego masażu ajurwedycznego, dyplomowany nauczyciel Jogi z Francji.

Koszt

560 PLN pełny koszt. W cenie wliczone są: zakwaterowanie. wyżywienie oraz zajęcia Jogi. Sesja masażu nie jest wliczona w cenie.
UWAGA! Osoby, które dokonają wcześniejszej rezerwacji tj.do 14 września płacą mniej: 495 PLN.

Rezerwacja i opłata

Rezerwacji dokonuje się poprzez wpłatę zaliczki w wysokości 250 PLN lub pełnej kwoty w terminie do 12 pażdziernika. Bezpośrednio w Yoga International: ul. Świętego Marka 34 lub w ” Cascadzie” na Ruczaju przed zajęciami lub przelewem na konto Yoga International, Bank Pekao SA IO/Kraków, numer: 87 1240 1431 1111 0000 1048 0274 Pozostałą kwotę należy wpłacić w pierwszym dniu wyjazdu.
Sesje masażu należy rezerwować przed wyjazdem, płatność na miejscu. Osoby chętne otrzymają szczegółowe informacje o różnych rodzajach masażu wraz z cennikiem.

Dodatkowe informacje:     Tel. kom. 692 414  147    lub    email: office@ yogainternational.com.pl

Dojazd

Autobusem- do Zakopanego, z Zakopanego do Kościeliska busem do przystanku: Karczma Polany   Samochodem – Zakopianką do zjazdu na Czarny Dunajec, Chochołów i dalej do Kościeliska.

Co należy zabrać

Matę do praktyki Jogi, odpowiednie ubranie (w górach zawsze jest nieco chłodniej), wygodne obuwie, pantofle, strój kąpielowy (chętni na wypoczynek w termach), duży ręcznik potrzebny na sesję masażu.

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Ta strona zawiera również tłumaczenie na język angielski.