4galeria7              

JOGA W GÓRACH

MARCOWY WEEKEND Z JOGĄ W KOŚCIELISKU

17 -19 MARCA 2017

Podaruj sobie ten czas głębokiego relaksu, wzmacniającej i oczyszczającej praktyki Jogi, medytacji przy kominku, aromatycznych i smakowitych potraw.

Czas spacerów w dolinach wzdłuż górskich w gorących potoków, czy szlakami z panoramicznym widokiem na Tatry, leczniczych kąpieli w gorących żródłach.

Koniec zimy i początek wiosny to czas ajurwedyjskiej Kaphy.  Czas oczyszczania i pozbywania się nagromadzonych przez zimę toksyn i zanieczyszczeń oraz rónych zablokowań energetycznych i emocjonalnych.

Dużo ruchu na świeżym powietrzu w pięknym otoczeniu, kąpiele w solankach, odpowiednio dobrane posiłki wegetariańskie i oczywiście herbatka ziołowo-imbirowa będą wspaniałym dopełnieniem naszej praktyki Jogi prowadzącej do ogólnego wzmocnienia i pobudzenia wewnętrznej siły.

W Chochołowie, czyli około 10 min. od naszego domu, usytuowany jest nowoczesny kompleks 11 basenów termalnych, basenów solankowych, groty solnej oraz rozmaitych saun -” Chochołowskie Termy”.

Zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i te, które pragną pogłębić praktykę Jogi.

Miejsce i adres

Duży, komfortowy dom z kominkiem, położony w przepięknej okolicy rozciągającej się u stóp Tatr Zachodnich. Pokoje 2 i 3 osobowe. Cały dom wyłącznie do naszej dyspozycji.

ul .Nędzy Kubińca 221

666Kościelisko

Program

Rozpoczynamy wspólną praktyką o godz. 18:00 w piątek, a następnie obiadokolacją o 19:30.

Zakończymy w niedzielę po obiedzie około 16:00.

Codzienna praktyka: asany, pranajama (czyli ćwiczenia oddechowe), medytacja i pogłebiona relaksacja.

Prowadzący

Katrzyna Stryjniak-Erickson, dyplomowany nauczyciel Jogi i konsultant Ajurwedyjski, założyciel i właściciel ” Yoga International” Centrum Jogi i Ajurwedy” w Krakowie.

Koszt

480 PLN pełny koszt. w cenie wliczone są: zakwaterowanie. wyżywienie oraz zajęcia Jogi.

15 % zniżki dla osób, które dokonają rezerwacji  do końca lutego.

Rezerwacja i opłata

Rezerwacji dokonuje się poprzez wpłatę zaliczki w wysokości 200 PLN lub pełnej kwoty w terminie do 9 marca. Bezpośrednio w Yoga International: ul. Świętego Marka 34 lub w ” Cascadzie” na Ruczaju przed zajęciami lub przelewem na konto Yoga International, Bank Pekao SA IO/Kraków, numer: 87 1240 1431 1111 0000 1048 0274 Pozostałą kwotę należy wpłacić w pierwszym dniu wyjazdu.

Dodatkowe informacje:     Tel. kom. 692 414  147    lub    email: office@ yogainternational.com.pl

Dojazd

Autobusem- do Zakopanego, z Zakopanego do Kościeliska busem do przystanku: Karczma Polany   Samochodem – Zakopianką do zjazdu na Czarny Dunajec, Chochołów i dalej do Kościeliska  lub do Zakopanego i dalej do Kościeliska.

Co należy zabrać

Matę do praktyki Jogi, odpowiednie ubranie (w górach zawsze jest nieco chłodniej), wygodne obuwie, pantofle, strój kąpielowy (chętni na wypoczynek w termach).

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Ta strona zawiera również tłumaczenie na język angielski.