Katarzyna Stryjniak-Erickson wróciła do Polski latem 2001 roku po jedenastoletnim pobycie w USA. W październiku tego samego roku otworzyła Centrum Jogi i Ajurwedy w Krakowie – Yoga International, aby dzielić się swoimi doświadczeniami na drodze odkrywania samej siebie.

W tym roku obchodzimy 15 rocznicę działalności Yogi International w Krakowie!

W ciągu tych 15 lat rozpoczęło tutaj swoją praktykę wielu mieszkańców Krakowa i różnych krajów świata takich jak: Kanada, USA, Meksyk, Japonia, RPA i właściwie wszystkich krajów Europejskich.

Miejsce to wyróżnia się niezwykle serdeczną i przyjacielską atmosferą, która inspiruje zarówno początkujących, jak również bardziej zaawansowanych Joginów, w każdym wieku i niezależnie od kondycji fizycznej, do pełnego doświadczania jogi.


Doświadczenia

Kasia studiowała u doskonałych mistrzów, głównie u Yogiraja Alana Fingera w Nowym Jorku oraz u Yogina Hari w Aśramie na Florydzie. Pod opieką Yogina Hari, doskonaliła swoje umiętności, czego zwieńczeniem stało się otrzymanie z jego rąk tytułu Yoga Acharya (nauczyciel jogi) w stopniu zaawansowanym wraz z błogosławieństwem na dalszą drogę życia.

Nauczycielską karierę rozpoczęła w Nowym Jorku, pracując z uczniami różnych narodowości, na wszystkich poziomach zaawansowania.

Uczyła w: All-Star Fitness, Plus One, NY Sports Club, Trump International, Parker-Meridian, Goldman Sachs, Merrill Lynch, Morgan Stanley Dean Witter.

Ta strona zawiera również tłumaczenie na język angielski.