Tu możesz dodać opinię o zabiegach Ajurwedy.

 

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Twój adres e-mail nie będzie widoczny publicznie.
Ze względów bezpieczeństwa możemy zapisać adres IP 3.238.116.201..
Może się zdarzyć, że Twoja opinia będzie widoczna dopiero po uprzednim sprawdzeniu jej.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania lub nie publikowania wpisów o charakterze obraźliwym.
------------------------------------------------------------------
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
For security reasons we save the IP address 3.238.116.201.
It's possible that your opinion will only be visible after reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish
abusive opinions.
MariolaMariola od krakow wrote on Wrzesień 29, 2016 at 3:23 pm:
Poszukiwanie balansu w życiu codziennym, zawodowym, oddychanie, odżywianie, ruch ... wszystko razem towarzyszy mojemu życiu od długiego już czasu, mimo to w ostanim roku poczułam, że dotarłam do muru od którego się odbijam. Zdrowo się odżywiam a tyję, dbam o siebie a energii ubywa, robię badania, rozmawiam z lekarzami, bo może coś się dzieje z moim organizmem, rozmawiam z dietetykiem, który zaleca dietę 1500 kcal i wyeliminowanie „białych śmierci”, których już nie ma w mojej kuchni od lat. Badania wychodzą praktycznie idealnie, więc jestem zdrowa, dieta wogóle nie przynosi efektów, a ja widzę i czuję, że wcale nie jest mi lepiej, wręcz przeciwnie moja frustracja wzrasta. Postanowiłam więc poszukać nowego, świeżego podejścia, i odnalazłam je w Centrum Ajurwedy w Gaju. Praktykując jogę wielokrotnie słyszałam hasło Ajurweda, jednak moja wiedza była ogólnikowa, nigdy wcześniej nie zagłębiłam się w temat, teraz się to zmienia. Dlaczego się przekonałam do Centrum Ajurwedy? Z pewnością pierwsza rozmowa (telefoniczna) z Kasią, jej serdeczność, otwartość, dały mi poczucie, że warto spróbować pojechać do Gaju na spotkanie. Osobiste spotkanie tylko utwierdziło mnie, w moich odczuciach. A spotkanie z dr. Deepashri było dla mnie dopełnieniem poczucia, że znalazłam się we właściwym miejscu, miejscu przyjaznym, cierpliwym i ciepłym. Dr. Deepashri dała mi empatię i holistyczne, indywidualne podejście, nie „szatkując” mnie na pojedyńcze organy. Dzięki tej wizycie zobaczyłam, że muszę zrobić kilka kroków do tyłu, by znów móc ruszyć do przodu, i tak już trzeci miesiąc, krok po kroku udaje mi się na powrót osiągać harmonię. Dziekuję Kasi i dr. Deepashri za wskazanie nowego kierunku i z serca polecam Centrum Ajurwedy wszystkim, którzy poszukują lepszej jakości życia. Mariola
Admin Reply by: redaktor
Dziękujemy Mariola, Jesteśmy szczęśliwe, że mogłyśmy pomóc. Ajurweda wymaga pełnego zaangażowania za strony pacjenta, chęci poznawania, praktyki i obserwacji. Twój sukces, to przede wszystkim twoja wola, chęć poznawania i podążania ścieżką ajurwedy...i wszystko z uśmiechem i promienną radością. Pozdrawiamy.
JoannaJoanna od Nowy jork wrote on Wrzesień 29, 2016 at 5:16 am:
W sierpniu tego roku miałam okazje skorzystac z porad jak również zabiegów w Centrum Ajurwedy w Gaju. Wspaniałe doświadczenie, ale przede wszystkim samopoczucie.!!!! Moje dolegliwości W znaczącym stopniu się zmniejszyly. Polecam więc wszystkim osobom które maja jakiekolwiek problemy ze snem , predylekcje do podwyższonego cisnienia oraz dużej nadkwasocie żołądka - naprawde pomaga. Czy chcialabym tam wrócic ? Zdecydowanie Tak !!!!!
Admin Reply by: redaktor
Dziękujemy i w takim razie czekamy na twoją wizytę w naszym Centrum. Serdeczne pozdrowienia z Gaja.

Ta strona zawiera również tłumaczenie na język angielski.